PRÁCE

Rady, tipy a návody, jakým způsobem můžete v dnešní době vydělávat peníze.

V dnešní době existuje velké množství způsobů, jak lze vydělávat peníze. Díky počítačům a internetu je těchto možností více, než tomu bylo kdykoliv v minulosti. V této sekci naleznete různé způsoby, jak si lze přivydělat, ale také způsoby, které mohou být vašim plnohodnotným příjmem. Zaměřujeme se jak na offline možnosti, tak i způsoby, které je možné dělat z domova za pomocí PC. Sekci budeme stále rozvíjet, tudíž budou přibývat další způsoby.


Jaudelam.cz umožňuje komukoliv, kdo něco umí, nabídnout svou službu, kreativitu, nebo produkt online za částku maximálně 5000,- Kč. Ať je to začínající podnikatel, který hledá logo, nebo potřebuje mini webstránku, nahrát rádiospot, nebo doporučení produktu. Taktéž nevěsta, která si chce dát navrhnout svatební oznámení, či vyretušovat fotku ze...

Práce za rohem je mobilní aplikace, která hledá kandidátům nabídky práce dle zadané lokality a firmám umožňuje oslovit relevantní kandidáty v okolí. Těm, kteří žijí ve velkých městech, sebere cestování do zaměstnání více než 60 minut každý den. To je jako by měli o hodinu delší pracovní dobu, jen neplacenou. Přitom stejně dobrá nebo i lepší práce...

V současné době stále více roste poptávka po takzvaných mikroslužbách. Lidem, kteří shánějí někoho na jednorázovou práci typu napsání textu, úpravu obrázku, nebo korekturu dokumentu. Místem, které takové odborníky sdružuje, je právě Stovkomat.cz. Portál, který spojuje lidi, kteří nabízejí profesionální služby v malém měřítku a jejich zákazníky.

Máte profil na LinkedInu? Pokud nikoliv, nastal čas si jej vytvořit. Proč je dobré profil mít? Je to vaše osobní vizitka na internetu, váš profesní životopis, který představuje základní profesní prezentaci pro online svět. Stále více personalistů pečlivě zkoumá online stopu každého, koho si má pozvat na interview nebo k výběrovému řízení.