Stovkomat.cz - vydělávejte peníze online

01.12.2018

V současné době stále více roste poptávka po takzvaných mikroslužbách. Lidem, kteří shánějí někoho na jednorázovou práci typu napsání textu, úpravu obrázku, nebo korekturu dokumentu. Místem, které takové odborníky sdružuje, je právě Stovkomat.cz. Portál, který spojuje lidi, kteří nabízejí profesionální služby v malém měřítku a jejich zákazníky.

Co je to Stovkomat.cz

Základní filozofií Stovkomatu je zprostředkovávat zákazníkům jednoduché jednorázové služby za nízkou cenu od 150 Kč. Samozřejmě, můžete zde nabízet služby i za více peněz, ale průměrná cena na Stovkomatu je okolo 150 až 250 Kč.

Jaké služby můžete nabízet na Stovkomatu

Na Stovkomatu můžete nabízet prakticky jakoukoli práci nebo službu, která není v rozporu se zákonem. Setkáte se zde s nabídkou čehokoli, od sestavení horoskopu, přes psaní článků, překladů, malování obrázků, vytváření grafiky, až po marketingové služby. Můžete psát články pro internetové magazíny, psát popisky ke zboží v e-shopech, nebo doplňovat zboží. Pokud máte speciální znalosti v nějakém oboru, můžete nabízet rady nebo konzultace.

O jaké služby je na Stovkomatu největší zájem

Mezi nejpopulárnější služby na Stovkomat.cz patří vytváření počítačové grafiky, úprava fotografií, videa, a vše co souvisí s online marketingem a sociálními sítěmi. V těchto populárních oborech je však také vyšší konkurence.

Mikroslužby znamenají pravidelný příjem

Pokud se rozhodnete vydělávat peníze online se Stovkomatem, může to pro vás znamenat nezanedbatelný příjem do rodinného rozpočtu. Potenciál vašich výdělků není ničím omezen. Záleží pouze na vás, jak žádanou službu dokážete nabídnout a kolik práce zvládnete odvést. Jediné co potřebujete, je počítač s připojením k internetu.

Další výhodou je absolutní flexibilita. Pracujete z domova, kdy chcete a jak dlouho chcete. Můžete se mikroslužbám věnovat na plný úvazek, nebo jen jako přivýdělek k vašemu zaměstnání, záleží jen na vás.

Vydělávejte peníze z pohodlí domova

Vydělávat peníze online z pohodlí domova má nesporné výhody. Nezáleží na tom, odkud jste, nebo kolik je vám let, na Stovkomatu mají všichni stejné šance. Záleží pouze na tom, co dokážete ostatním nabídnout. Pokud tedy umíte něco, co by se ostatním mohlo hodit,na Stovkomatu můžete své schopnosti jednoduše zpeněžit.

Musím za registraci na Stovkomatu něco platit?

Nikoli. Registrace na Stovkomatu je zcela zdarma jak pro poskytovatele služeb, tak pro jejich zákazníky. Jediný poplatek je provize, kterou si Stovkomat strhne z každého zaplaceného jobu, její výše činí 30 procent.

Jak dostanu za svou práci zaplaceno?

Systém placení za služby je velice přehledný a jednoduchý. Zákazník, objednavatel služby, musí na svůj účet u Stovkomatu složit částku, za kterou může poté nakupovat joby. Jakmile si zákazník objedná váš job, máte určitou dobu na odevzdání vypracované zakázky. Jakmile zakázku odevzdáte, běží lhůta 3 dny, během které má zákazník možnost zakázku vrátit k přepracování. Po uplynutí této lhůty se peníze připíšou na váš Stovkomat účet, ze kterého si potom můžete finanční prostředky převést do vaší banky. Minimální částka, kterou si můžete nechat proplatit je 300 Kč.

https://www.stovkomat.cz/