Vimvic.cz – online kurzy

Jedná se o webový portál, který nabízí online kurzy přímo z pohodlí vašeho domova. Najdete zde různé kurzy od osobního rozvoje, podnikání až po jazyky a dalších spoustu užitečných věcí. 

Registrace je opravdu jednoduchá a zároveň jako odměnu dostanete 100 kreditů = 100Kč.

Samozřejmě možné je najít si kurz zdarma až po kurzy, které jsou ve vyšší cenové kategorii, záleží na tom, co hledáte.

Online kurzy, školení a webináře

Platformy s takovým zaměřením jsou ve světě velmi populární, u nás jsou rychle rostoucí novinkou, která si získává stále víc fanoušků a uživatelů jak v Česku, tak na Slovensku. Samotná vzdělávací platforma VímVíc nabízí téměř 100 online kurzů, od sportovního zaměření, přes IT až po zdravou výživu, jógu pro začátečníky, paleo dietu a hubnutí. A kurzy stále přibývají.

Nově také VímVíc spustil affiliate program, do kterého je možné se zaregistrovat a poté sdílet nabídku kurzů u sebe na stránkách či na blogu. Z každého prodeje uskutečněného přes odkaz sdílející obdrží 25 procent z ceny.

Školení přesně na míru

VímVíc nenabízí jen online kurzy, ale také "offline školení". Díky tomu se mohou jedinci vzdělávat přímo v prostorách VímVíc a nově se připravuje i speciální školící místnost. V současnosti probíhá školení Excelu, výkladu horoskopů a připravuje se také školení olejomalby. VímVíc bude také poskytovat školení na míru pro firmy dle jejich potřeb.

Pracovní nabídky a video představení firem

Druhá část VímVíc se zaměřuje na HR. Spolupracuje s konkrétními firmami, pro které na svých stránkách vytváří unikátní obsah, sdílí fotky a videa z jejich prostředí a hlavně - zveřejňuje jejich nabídky práce. Na rozdíl od konkurence dělá v rámci profilu také výkonnostní kampaně na hledání nových zaměstnanců.

Nová práce díky novým znalostem

Celá filozofie projektu tkví jednoduše v tom, že se můžete vzdělávat, v čem potřebujete online z pohodlí domova, a poté díky tomu můžete na stránkách VímVíc rovnou najít práci, pro kterou už díky absolvovanému kurzu máte lepší kvalifikaci.

https://www.vimvic.cz/