Tarifomat.cz - nejlevnější mobilní tarify

Na tomto portálu naleznete on-line srovnávač, kde vám zdarma porovnají nabídky klasických i virtuálních operátorů a vy si sami vyberete tu nejpříznivější. Nabízejí až o 70 % výhodnější tarify než v kamenných prodejnách a opakovaně získávají certifikaci od Českého telekomunikačního úřadu, ručící za jejich nezávislost.

Jak to celé funguje?

Na adrese tarifomat.cz si zvolíte v kalkulačce nabídku, která vás zajímá a specialisté vás neprodleně zpětně kontaktují a detailně s vámi proberou všechny nabídky, které na trhu běžně k dispozici nejsou a o kterých si jinak nedozvíte. Mobilní tarif získáte za velice výhodnou cenu.

Nemusíte nikam jezdit

Vyřídí za vás veškerou administrativu a smlouvy vám přivezou až domů. Nový mobilní tarif si zařídíte z pohodlí svého domova.

Nadstandardní služby

Jestliže si pořiďte tarif od tarifomat.cz, bude vám zajištěno bezplatné odborné a právní poradenství po celou dobu trvání služby. Stejně tak garantují v rámci služby špičkový zákaznický servis a finanční záruky. Pokud přecházíte k novému mobilnímu operátorovi, přenesou vám vaše současné telefonní číslo a ještě získáte portační bonus.

Pomůžou vám vyřešit vaše nesplacené závazky u stávajícího operátora.

https://tarifomat.cz/