Mikroslužby - jaký pro vás mohou mít užitek?

Mikroslužby jsou většinou malé a jednorázové práce/služby. Každý uživatel si sám jednoduše určí, co je ochoten udělat a jakou částku chce vydělat na internetu. A to vše, aniž by potřeboval živnost nebo firmu (jedinou podmínkou je věk nad 16 let). A zároveň můžete za rozumnou cenu mikroslužeb využít. Představíme vám dva nejvíce používané portály, které mikroslužby nabízejí.

STOVKOMAT.CZ

Stovkomat je největší portál na mikroslužby v České republice. Tisíce uživatelů zde nabízejí své služby od 150 Kč. Kupující při výběru služby platí přímo Stovkomatu.cz a proto jako jediní v ČR můžou garantovat správné a včasné dodání a zároveň vrácení peněz v případě nespokojenosti s výsledkem. Až v případě odsouhlasení dodané práce peníze uvolní prodejci.

Jak nabízet své služby na Stovkomatu?

Registrace je velice snadná a rychlá. Stačí zadat email, přezdívku, heslo a můžete začít nabízet své služby. Pokud chcete, ale ještě jednoduší a intuitivnější přihlášení do služby, tak můžete službu propojit se svým Facebook účtem. Následně můžete během chvilky nabídnout svou nabídku mikroslužby. Stačí zadat název, popis případně fotografii, nějaké informace pro kupujícího a je hotovo.

https://www.stovkomat.cz/

JAUDELAM.CZ

Jaudelam.cz umožňuje komukoliv, kdo něco umí, nabídnout svou službu, kreativitu, nebo produkt online za částku maximálně 5000,- Kč. Ať je to začínající podnikatel, který hledá logo, nebo potřebuje mini webstránku, nahrát rádiospot, nebo doporučení produktu. Nebo nevěsta, která si chce dát navrhnout svatební oznámení, či vyretušovat fotku ze svatby za pár korun. Jaudelam.cz pomáhá na principu sociálního webu lidem s talentem vydělat a kupujícím výhodně nakoupit.

Na webu se setkají ti, kteří si chtějí vydělat, s těmi, kteří mají menší rozpočet. Jaudelam.cz pomůže každému. Jedněm získat brigádu na internetu, či práci z domova a druhým získat kreativní řešení ve formě online služby, levného produktu.

Jak funguje platba?

Způsob platby si může každý zvolit sám (převod na účet, platba kartou nebo PayPal).

100% bezpečnost a transparentnost

Kupující má jistotu, že prodávající dostane peníze až tehdy, když bude spokojený. A prodávající si může být jistý, že když si někdo službu objednal, dostane i zaplaceno.

https://www.jaudelam.cz/