HLIDACKY.CZ – hlídání dětí a péče o domácnost



Na tomto serveru můžete najít chůvu pro své děti, pomocnici v domácnosti a také člověka, který se postará o vaše domácí mazlíčky, nebo seniory. Zároveň zde můžete najít zajímavý přivýdělek ve výše uvedených oblastech. Působí v regionu celé ČR.

Chcete vědět, kdo k vám dorazí?

Na Hlídačky.cz si sami vyberete hlídačku, která u vás bude tak dlouho, jak se domluvíte. S pomocnicí na úklid se domluvíte, kde máte čisté ložní prádlo, kde máte schovanou žehličku a co je potřeba, pro vytvoření čistého domova.

Na Hlídačky.cz platíte pouze za členství, Hlídačky.cz si pak neberou žádnou provizi z úklidu a vy se s paní na úklid můžete domluvit, jak vám vyhovuje.

Vy znáte váš domov a rodinu nejlépe.

Hlídačky.cz ví, že při výběru péče o vaši rodinu a domácnost máte vlastní požadavky. Proto vytvořili místo, kde spolu přímo komunikují poptávající a hlídačky.

Výběr péče je vždy plně na uživatelích, Hlídačky.cz vám nikdy nebudou nikoho posílat nebo se pokoušet někoho pro vás najít.

Ověření samotnými uživateli

Vždy doporučují jako integrální součást ověřovacího procesu. Chtějte znát zkušenosti druhé strany, jestli splňují vaše požadavky a ověřte jejich totožnost. Buďte vždy nároční při výběru péče o vaši rodinu a domácnost.

Ověření v Ověřovacích centrech

Hlídačka dorazila do Ověřovacího centra v Praze nebo Brně, mluvili s ní, zkontrolovali občanský průkaz, čistý výpis z rejstříku trestů a spoustu vysvědčení a certifikátů, kterými se každá pyšní. Takto ověřené hlídačky poznáte díky zeleným štítkům.

mojeID ověření

Další možnost ověření pro hlídačky je přes nezávislý subjekt mojeID. Díky službě mojeID se mohou nechat ve třech krocích ověřit. Počet zvládnutých kroků přehledně ukazuje počet žlutých štítků. Ověřuje se e-mailová adresa a telefonní číslo, adresa a nejvyšší stupeň je ověření totožnosti.

Komentáře a hodnocení

Spokojenost uživatelů a hlídaček je klíčová a považovaná za jedno z nejdůležitějších ověření vůbec. Uživatelé svou zkušenost s hlídačkami předávají skrze reference, které na profilech vidíte hned v horní části. Každá na svém začátku obsahuje hvězdičky - a 5 hvězdiček značí maximální spokojenost.

Kurz první pomoci

Hlídačky mají možnost absolvovat kurzy první pomoci s Českým červeným křížem os Praha 1, kde se mohou naučit mnoho praktických dovedností.

Klid zaručen

Protože nejdůležitější je bezpečnost vašich dětí, u každého hlídání, které si rezervujete přes Hlídačky.cz, získáte garanci úrazového pojištění hlídaných dětí.

Ochrana pro každé dítě

Bezpečnost vašich dětí v době hlídání je zaručena díky České pojišťovně. Úrazové pojištění je hrazeno až do výše 1 000 000 Kč

Možnost práce v těchto oblastech:

- hlídání dětí

- péče o domácí mazlíčky

- péče o domácnost

- péče o seniory

https://www.hlidacky.cz/.