Nepoužíváte antivirové programy? Vystavujete se riziku.  

Jestliže v počítači nemáte aktivní antivirový program, vystavujete se riziku. Antivirový program Vám sice nezaručí stoprocentní ochranu počítače, ale výrazně tomu přispěje. Mít ho je v dnešní době nutností. Nepodceňujte to.

Pokud se Vám dostane do PC virus, může Vám nadělat paseku.

Viry se zpravidla skrývají do běžně používaných programů, jako je například prohlížeč PDF souborů, instalační soubory, atp. Můžete také obdržet infikovaný soubor v příloze emailu nebo ho získat pouhým stažením z Internetu. Jakmile spustíte program, kliknete na příponu nebo otevřete infikovaný soubor, virus se automaticky spustí. Kód viru se poté může začít kopírovat do jiných souborů a provádět změny ve vašem počítači. Vaše data mohou být ohroženy. Počítače infikované viry jsou dokonce schopny spouštět různé akce bez vašeho vědomí. Např. i webovou kameru.

Na trhu existují různé programy, můžete si sami zvolit.                                                            Nejčastěji používané jsou v Česku například Avast, AVG, Eset, Norton.

Běžně po instalaci získáte 30 dnů zdarma, abyste si program vyzkoušeli. Jakmile zkušební doba vyprší, jste vyznání k zakoupení licence, aby program dále fungoval. Některé antivirové programy nabízí bezplatnou verzi, ta však bývá omezená, proto doporučujeme spíše placenou licenci, která nabízí větší ochranu.

Seznam nejprodávanějších antivirových programů včetně porovnání dle cen, můžete najít na Heurece:                                                                                                          https://antiviry.heureka.cz/

Pokud si zakoupíte elektronickou licenci - můžete ušetřit. Existují také antivirové programy do mobilu. Ty se stávají čím dál více populárnější, protože lidé se připojují čím dál více k internetu přes mobilní zařízení.

Umožníme Vám získat antivirový program do PC za výhodných podmínek.

My pro Vás připravujeme možnost zakoupení antivirových programů za téměř symbolické ceny, protože jich koupíme velké množství, tak abychom pro Vás získali množstevní cenu například 250-300 Kč za kus na rok. Přitom běžně cena se v průběhu pohybuje 600 - 1 800 Kč za roční licenci.

Tuto možnost budeme mít v únoru a budeme Vás o tom informovat.  V případě dotazů, nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme.